KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16847281
nr 1684 7281
Lisa Andrén
(f. 1950), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 22/30, daterad -77, "skuggan". Bildmått: 28x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x40
Lisa Andrén, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:03:10
27/2 19:40:42
Lisa Andrén
nr 1684 7281
Lisa Andrén
(f. 1950), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 3 mars 2025 |
| 27/2 19:40:42 | 1 | Vinnande bud |